WSPÓŁPRACA WIELOPOZIOMOWA

Zakup systemów multimedialnych, kina domowego, automatyki może wiązać się z brudnymi pracami. I wtedy trzeba wykonać remont lub przebudowę. Projektowanie i realizacja inwestycji w większości przypadków odbywa się przy współpracy z innymi firmami – oczywiście zależnie od etapu z projektantami lub wykonawcami. W projektach stosujemy wysokiej jakości urządzenia i elementy dostępne w Polsce i w Europie. W tym celu współpracujemy z dystrybutorami sprzętu audiowizualnego, sterującego i elektrycznego. Układanie instalacji w obiekcie wiąże się praktycznie zawsze z pracami brudnymi.
W ramach tych prac w mieszkaniach i domach współpracujemy z firmą RMinteriors www.rminteriors.pl

Masz już na wyposażeniu super sprzęt multimedialny, ale uszkodził się i wymaga naprawy? Współpraca z profesjonalnym serwisem sprzętu audio-wideo we Wrocławiu umożliwia nam wieloletnią opiekę nad klientem i zainstalownym u niego systemem multimedialnym.
Serwis prowadzimy z firmą AVM-Sokół www.avmserwis.pl

zdjęcie sali


    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej