REALIZACJA

zdjęcie sali

Większość projektów doczekuje realizacji – w końcu w tym celu opracowuje się projekty. Na sposób realizacji bezpośredni wpływ ma oczywiście jakość i dokładność opracowania projektu. Od wielu lat uczestniczymy w realizacji naszych projektów i poznaliśmy wszystkie utrudnienia przy ich wdrażaniu.

Prawidłowe wykonanie ujętych w projekcie rozwiązań wymaga niekiedy dużego doświadczenia i dostęp do profesjonalnych wykonawców związanych z daną branżą. Szerokie zaplecze i dostęp do instalatorów branży av oraz programistów z dziedziny systemów sterowania czy inteligentnych domów pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze inwestycje. W projektach systemu sterowania stosujemy rozwiązania wielu firm Crestron, CUE, AMX, producentów KNX.


STEROWANIE


zdjęcie sali

Zadaniem systemu sterowania jest ułatwienie obsługi systemu a nie jego skomplikowanie. Nasi programiści dopasowują wygląd sterowników (tabletów, pilotów dotykowych, itp) i sposób działania programów sterujących (sterowanie poszczególnych elementów, makroprogramy) do oczekiwań przyszłego Użytkownika.
Niejednokrotnie poprawki nanoszone są jeszcze po miesiącu użytkowania, ponieważ wymagają „oswojenia” się i dopasowania do indywidualnych potrzeb.    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej