PROJEKTOWANIE

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem instalacji pod nowoczesne systemy multimedialne oraz inteligentnej automatyki domowej (tzw. smart home).

sala - wizualizacja
Sala wielofunkcyjna w Prusicach - wizualizacja projektu

Każda inwestycja zaczyna się od pomysłów i koncepcji co chcemy osiągnąć. Koncepcja nadal jednak jest wizją, a nawet marzeniem przerzuconym na papier. Od tego momentu określamy kolejne kroki pozwalające zrealizować wizję. Do tego służy projekt, który pozwoli wyszczególnić możliwości i ograniczenia naszej wizji czy koncepcji, znaleźć optymalny punkt pomiędzy tym co chcemy osiągnąć a jakie koszty będziemy musieli ponieść. Odpowiednio opracowany projekt prowadzi wykonawcę właściwą drogą do realizacji zamierzonych zadań.

sala - wizualizacja
Sala wielofunkcyjna w Prusicach - zaraz po realizacji

Inwestorowi umożliwi kontrolę realizacji prac zapewniając zgodność z koncepcją i wizją jaką chce osiągnąć Użytkownik. Opracowujemy projekty branżowe, które są najczęściej fragmentem większych projektów architektonicznych zarówno na etapie budowlanym jak wykonawczym. Współpracujemy przy nich trójstronnie: z projektantem architektury i Użytkownikiem w celu osiągnięcia zamierzonych efektów.

Wykonujemy również projekty bezpośrednio na zlecenie Użytkownika zwłaszcza w sytuacji niedużego remontu czy przebudowy istniejących systemów.    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej