MONITOR DOTYKOWY DO WIDEOKONFERENCJI

wielofukcyjny monitor dotykowy

Monitor dotykowy z zupełnie płaskim ekranem w technologii podczerwieni z wbudowanym komputerem OPS oraz platformą do wideokonferencji.

Cechy charakterystyczne:
- przekątna obszaru aktywnego 55”, 70” lub 86”
- Żywotność panelu monitora 30 000 godzin
- Zupełnie płaski ekran - technologia TRUFLAT
- Dwie wbudowane szerokokątne kamery 1080p – możliwość przełączania się pomiędzy kamerami, żeby móc uchwycić zarówno osoby stojące jak i siedzące przy stole konferencyjnym.
- Cztery zaawansowane mikrofony – redukujące szumy, zbierające głos w zasięgu 8 metrów
- Wysokiej jakości głośniki – zapewniają wrażenie ludzkiego głosu, tak jakby osoba po drugiej stronie kamery znajdowała się w tym samym pomieszczeniu co my
- Komputer OPS w standardzie – procesor i5-4210M 2.6 GHz, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 128 GB
- Zainstalowany niezależnie w monitorze system Android – procesor ARM Cortex A9, Quad Core 1.5 GHZ, 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci ROM, wsparcie dla różnego typu plików multimedialnych takich jak zdjęcie czy film.

widok monitora i funkcje

- Platforma do wideokonferencji – stworzona do szybkiego uruchamiania połączeń wideo z wykorzystaniem dowolnych programów m.in. takich jak SKYPE
-Tryb tablicy interaktywnej w ramach Androida – umożliwiający dzielnie się własnymi pomysłami z uczestnikami konferencji, wszystkie notatki stworzone za pomocą tego trybu mogą zostać zapisane na zewnętrznej pamięci lub karcie SD

    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej


PROJEKTOR DO KINA DOMOWEGO OD SONY

widok projektora Sony

Przeznaczony do kina domowego projektor 4K SXRD do wyświetlania z bardzo małej odległości wyposażony w laserowe źródło światła o jasności 2500 lumenów i zgodny z technologią HDR
Dzięki zaawansowanej technologii paneli SXRD, stosowanych także w cyfrowych projektorach kinowych Sony, obraz ma rozdzielczość natywną 4K (4096 x 2160) i zawiera ponad cztery razy więcej szczegółów niż materiały Full HD.
Obsługa materiałów 4K 24p oraz 4K 60p nagranych w technice HDR (High Dynamic Range — duży zakres dynamiczny) to gwarancja znakomitego kontrastu oraz imponującego zakresu poziomów jasności, od jaskrawych świateł po dużą ilość szczegółów w ciemnych scenach.

projekcja na ekranie z projektora Sony

Najważniejsze parametry:
- rozdzielczość 4K 4096x2160 pikseli
- rozmiar obrazu od 80" do 120" (przekątna)
- laserowe źródło światła Z-Phosphor
- obsługa HDR (High Dynamic Range — duży zakres dynamiczny)
- jasność świecenia 2500 lm
- super cichy wentylator -poziom hałasu 24dB
- obiektyw ultra-throw - projekcja z bardzo bliskiej odległości
- zoom oraz lens shift w pionie i poziomie

    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej