INTEGRACJA SYSTEMÓW

Różne branże w jednym miejscu ? tak, jest to możliwe. Nowoczesne rozwiązania wymagają integracji międzybranżowej. Audiowizja, elektryka, sieci informatyczne i każda inna związana z realizacją projektu

Projektowanie nie ograniczenia się jedynie do przełożenia fragmentu koncepcji na papier. Niejednokrotnie związane jest z to z ustaleniami i uzgodnieniami z wieloma branżami, które są powiązane między sobą.

zdjęcie sali przed i po- integracja

Z tego powodu zachodzi konieczność integracji rozwiązań w jednym miejscu. Jednym z przykładów może być inteligentne mieszkanie – aby uzyskać końcowy efekt współpraca musi zajść między architektem/aranżacją wnętrz, branżą elektryczną, sanitarną, czasem oświetleniową i inną niskoprądową np. systemów bezpieczeństwa. Trudno wyobrazić sobie że każda z tych branż będzie robić swoje i wszystko zadziała tak jak powinno. Rozwiązania audiowizualne i inteligentnego sterowania wymagają właściwej integracji i uzgodnień.

Przykładowo:
- z architektem czy projektantem aranżacji ustalane są lokalizacje elementów systemu i funkcjonalność rozwiązań,
- z branżą elektryczną sposób zasilania, sposób sterowania wyposażeniem elektrycznym, dopasowuje się rodzaj urządzeń elektrycznych i możliwości ich sterowania
- w pozostałych ? np. sposób sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją, możliwości dołączenia się do systemów monitoringu czy kontroli wejść (otwieranie bramy, drzwi) itp.    Więcej informacji można uzyskać telefonicznie. Można też skontaktować się z nami wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę e-mail do czego gorąco zachęcamy. Odpowiemy szybko w miarę naszych możliwości.

  • Wyślij zapytanie

  • Powrót do strony głównej